חדשות

חסדי יוסף

- מפעל מרכזי לצדקה וחסד חסדי יוסף ע"ש רבנו יוסף אליהו דייטש זצ"ל (ע"ר)

מחאת הבטן המקרקרת
חסדי יוסף הינה עמותה ללא כל כוונת רווח השמה דגש על תמיכה ושיקום מחדש של משפחות ובודדים במצוקה בעיר ירושלים באופן ייחודי והוליסטי.

30 שנות נסיון הוכיחו ש"עוני" הוא לא רק בעיה פיזית. על אף ש"עוני" מתורגם אוטומטית לרעב, למחסור ולבתים קרים, עוני משפיע גם ברובד הנפשי ופוגע בדימוי העצמי ובשמחת החיים. העוני אף משפיע על קשרים חברתיים, והבושה שנגרמת בעקבותיו פוגעת בקשרי ידידות והורסת בתים ומשפחות.

חסדי יוסף פועלת בנאמנות זה שנים, לתת מענה למגוון הקשיים הנגרמים מבעיית העוני. התוכנית הייחודית שלנו מסייעת להקל על הסבל הפיזי של הנדכאים, נותנת תקווה לנואשים, ובונה קשר חברתי לבודדים.

אדם עני הוא אדם אחר. כל ישותו נמחצת תחת מכבש העוני.

חסדי יוסף זוקפת את קומתו ונותנת לו חיים מסוג אחר.

שמעון הצדיק
בשנה זו נכנסנו לשנת היובל שבה 'חסדי יוסף' מפעילה את מתחם מערת ראשון התנאים הכהן הגדול שמעון הצדיק זיע"א בשכונת נחלת שמעון שבעיר הקודש ירושלים.

הפעלת האתר כוללת את כל המסתעף בגשמיות וברוחניות מניהול ותיחזוק רציף של המערה הקדושה והמתחם שמסביבו, וזאת במשך 365 יום בשנה.

מפעל גדול וכביר זה מהווה חלק מרכזי ממורשתו של מחייה המערה הקדושה מעפרות עולם הגה"צ רבי יוסף אלי' דייטש זצוק"ל מייסד מוסדותינו הק' הנושאים את שמו הטהור לדורות עולם.


©    מפעל מרכזי לצדקה וחסד חסדי יוסף ע"ש רבנו יוסף אליהו דייטש זצ"ל ע"ר 5-801-261-67   טל: 02-5722777
בניית אתרים Rivyon.com רביון